Serwis DeLonghi

Co zrobić w przypadku awarii ekspresu do kawy Delonghi?

Warto wiedzieć o tym, że firma Delonghi to włoskie przedsiębiorstwo przemysłowe, która zajmuje się produkcją sprzętu kuchennego. Powstało ono w roku 1902. Ciekawe jest również to, że początkowo przedsiębiorstwo to funkcjonowało jako przydomowy warsztat, który zajmował się produkcją systemów grzewczych czyli piecy opałowych na drewno. Formalnie firma ta została zarejestrowana dopiero w 1950 roku. Rok 1970 przyniósł tej firmie prawdziwy zwrot akcji. Kiedy to stworzono 5 lat później pierwszy przenośny grzejnik. Odniósł on niewątpliwy sukces dopiero w latach 80 rozpoczęto produkować różnego rodzaju urządzenia kuchenne. W latach 90-tych firma ta stworzyła swoje pierwsze do ekspresy do kawy, i to właśnie z tym została skojarzona po dzień dzisiejszy. Jednak jak to bywa z urządzeniami elektrycznymi, nawet te najwyższej jakości mogą ulec różnego rodzaju awariom. Gdzie znaleźć fachowy serwis Delonghi? Jak poradzić sobie w przypadku uszkodzenia naszego ulubionego ekspresu do kawy? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Serwis Delonghi, czyli naprawa ekspresów bez wychodzenia z domu

Początkowo ekspres do kawy, kiedy wchodziły na rynek, znacznie różniły się od tych, które dostępne są na chwilę obecną. Jeszcze kilka dekad temu, a nawet kilkanaście lat temu tak naprawdę ekspresy do kawy były sprzętami ekskluzywnymi. Spotykaliśmy je w kawiarniach, później gościły w miejscach pracy, a dopiero od niedawna z powodzeniem możemy spotkać je w naszych domach czy mieszkaniach i tym samym cieszyć się pyszną kawę każdego dnia. Jednak warto wiedzieć o tym, że mimo tego, iż ekspresy do kawy są sprzętem popularnym, to ciągle pozostają awaryjne. Nierzadko oczywiście wynika to z naszej winy, kiedy to w sposób niewłaściwy je użytkujemy. Jednak w zdecydowanej większości przypadków sprzęt po prostu się zużywa i tym samym wymaga naprawy. Co zatem należy zrobić, kiedy zepsuje się nasz ulubiony ekspres do kawy? Jeżeli jesteśmy fanami marki, o której właśnie rozmawiamy, sprawa jest niezwykle prosta. Wystarczy zdecydować się na powierzenie naszego ekspresu do kawy fachowcom. Nasz serwis Delonghi świadczy kompleksowe usługi naprawcze różnego rodzaju sprzętów elektronicznych, w tym ekspresów do kawy. Istotne jest to prawda to, że siedziba serwisu Delonghi, który tworzymy, mieści się w Warszawie, ale z powodzeniem naprawiamy ekspresy z całej Polski. Po uprzedniej konsultacji z nami, a także dokładnym omówieniu usterki oraz ewentualnych kosztów naprawy, wystarczy wysłać do nas uszkodzony sprzęt, a my zajmiemy się jego naprawa. Po naszej stronie oczywiście pozostaje dokładne zapoznanie się z usterkami, a także ewentualne konsultacja z właścicielem ekspresu do kawy, jeżeli okaże się, że wstępne oszacowanie kosztów wzrasta.

Serwis Delonghi w naszym wykonaniu

Powierzając nam uszkodzone urządzenie elektryczne będziecie mieli gwarancję, że koszty naprawy będą realne, w żadnym stopniu nie zawyżone. Nasi fachowcy posiadają konkretną wiedzę techniczną oraz bogate doświadczenie, dlatego też z powodzeniem poradzą sobie z uszkodzeniami różnych sprzętów elektronicznych, w tym wysokiej jakości ekspresów do kawy. Wybierana przez nas komponenty, których używamy do naprawy, są wysokiej jakości, dlatego też to co nas wyróżnia, to także gwarancja, którą oferujemy za świadczone przez nas usługi.

Staramy się pracować tak, by wszelkie naprawy przez nas dokonywane były owocne. Wychodzimy z założenia, że każdy sprzęt, nawet trudny w naprawie, warto ratować, a tym samym nie popadać w konsumpcjonizm i kupowanie coraz to nowych rzeczy. Rzetelność naszego serwisu Delonghi poświadczona jest zadowolonymi klientami. Zawsze dokładnie staram mi się słuchać oczekiwań oraz potrzeb naszych klientów, tym samym ceniąc ich czas oraz zaufanie, którym nas darzą.