Serwis Philips

Nie będzie przesadą, jeżeli nazwiemy się jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym, serwisem elektroniki zarówno w Warszawie, jak i w całej Polsce. W naszej działalności zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi z naprawą urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Z powodzeniem prowadzimy działania związane z naprawą oraz renowacją wszystkich urządzeń, które zasilane są energię elektryczną. Doskonale radzimy sobie ze sprzętem użytku domowego, jak i profesjonalnym. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym i doświadczonym zespołem specjalistów, co przekłada się na realizację różnego rodzaju napraw.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu?

Wspomnieliśmy już o tym, że posiadamy zaplecze techniczne, które wyróżnia się najnowszymi niezbędnymi sprzętami potrzebnymi do diagnozowania i rozwiązywania problemów różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Atutem, jest także zespół specjalistów, którzy wyróżniają się na tle konkurencji ogromną wiedzą, doświadczeniem, a także wysokimi kwalifikacjami.

To, co wyróżnia nas także na tle konkurencji to także bezpłatna diagnoza wszystkich sprzętów elektronicznych. Zapewniamy także darmowy transport uszkodzonego urządzenia na tle całego kraju, bez względu na to, czy potencjalny klient zdecyduje się na współpracę z nami. Przygotowujemy dokładną ocenę sprzętu, który wymaga naprawy, po czym prezentujemy ją klientowi. Dopiero po pełnej akceptacji prowadzonych działań oraz kosztów, które muszą zostać podniesione, przystępujemy do pracy. Oczywiście, jeżeli klient nie zaakceptuje naszej ceny, może zrezygnować i nie będzie zmuszony do ponoszenia dodatkowych kosztów. Ponadto, na świadczone przez nas usługi, zapewniamy gwarancję na okres 6 miesięcy.

Serwis elektroniczny i elektryczny w naszym wykonaniu

Celem naszej pracy jest to, by żadne sprzęty elektroniczne i elektryczne nie zostały rzucane. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, był uszkodzone lub zepsute urządzenia zyskały nowe życie. Tak naprawdę powinniśmy sobie wszyscy uświadomić, że naprawa jest najlepszą opcją ze wszystkich możliwych rozwiązań. Prowadzone przez nas działania sprawiają, że urządzenie nie tylko zostaje naprawione, ale możemy je usprawnić i uczynić tym samym bardziej wydajnym. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, a także praktyce, jesteśmy w stanie wykryć i wyeliminować błędy fabryczne, które bardzo często są przyczynami różnego rodzaju usterek.

Co naprawiamy?

Śmiało przyznajemy, że naprawiamy wszystkie urządzenia elektryczne i elektroniczne. Z powodzeniem rozwiązujemy różnego rodzaju awarie i problemy sprzętów elektronicznych i elektrycznych, które są uszkodzone lub zepsute. Bez względu na to, ile lat ma urządzenie – czy jest zupełnie nowe, czy też starszej generacji – chętnie podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych napraw. Realizujemy naprawy urządzeń znanych marek, a także z powodzeniem poradzimy sobie z tymi mniej popularnymi.

Serwis Philips w naszym wykonaniu

Nasze doświadczenie oraz ugruntowana pozycja na rynku sprawiły, że z powodzeniem naprawiamy różnego rodzaju urządzenia elektryczne marki Philips. Serwisujemy więc aparaturę audio, drobne AGD oraz sprzęt RTV z powodzeniem naprawimy także między innymi telewizory, wzmacniacze, amplitunery, odtwarzacze DVD oraz CD, ekspresy do kawy, odkurzaczy czy też roboty kuchenne. Wzorując się na tym holenderskim gigancie, który posiada ponad 60000 patentów, także my stawiamy na różnorodność naszych działań, dlatego też nasi serwisanci na przestrzeni lat dołożyli wszelkich starań, by stać się prawdziwymi specjalistami w wielu dziedzinach elektryki i elektroniki. Oznacza to więc, że z powodzeniem jesteśmy w stanie naprawić nie ma każdy sprzęt marki Philips, który trafi w nasze ręce. Nasz serwis Philips oferuje bezpłatną i niezobowiązująco diagnostykę urządzeń, a na wykonane przez nas pracę dajemy 6 miesięczna gwarancję.

Serwis Philips – co warto wiedzieć o tej marce?

Nie ulega wątpliwości fakt, że Philips jest rozpoznawalną i cenioną marką. Na naszym rynku posiadamy różnego rodzaju sprzęty AGD i RTV tego producenta, które goszczą w naszych domach, a także spotykamy je w profesjonalnych miejsca. Niewątpliwie producent ten wyznacza różnego rodzaju trendy, dlatego też mając już ugruntowaną pozycję na rynku, zyskał tak dużą popularność, a urządzenia sygnowane tym logo cieszą się ogromną popularnością. Jednak powinniśmy wiedzieć o tym, że nawet najnowszej generacji sprzęt elektroniczny marki Philips bywa awaryjne. W naszym serwisie naprawiamy zarówno urządzenia najnowsze, jak i starsze, dzięki czemu możemy dać im nowe życie.

Serwis Philips i urządzenia tej marki najczęściej pojawiające się w naszym serwisie

telewizor LED Philips 65PUS8506/12

telewizor OLED Philips 48OLED806/12

telewizor OLED Philips 55OLED706/12

Philips LatteGo Premium EP3241/50ekspres ciśnieniowy

ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo Premium EP3243/50

Philips LatteGo Premium EP3243/50 ekspres ciśnieniowy

ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP5444/90

Philips LatteGo EP5444/90 ekspres ciśnieniowy

ekspres ciśnieniowy Philips LatteGo EP2236/40

Philips LatteGo EP2236/40 ekspres ciśnieniowy

Philips Aqua 5000 FC6729/01

odkurzacz pionowy

odkurzacz pionowy Philips Aqua 8000 XC8149/01

Philips Aqua 8000 XC8149/01 odkurzacz pionowy

odkurzacz pionowy Philips Aqua 5000 FC6719/01

Philips Aqua 5000 FC6719/01 odkurzacz pionowy

odkurzacz pionowy Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01

Philips 8000 Aqua Plus XC8349/01 odkurzacz pionowy

Philips Lumea Prestige BRI956/00 depilator IPL

depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1998/00

Philips Lumea Advanced SC1998/00 depilator IPL

depilator IPL Philips Lumea 9000 IPL BRI955/00

Philips Lumea 9000 IPL BRI955/00 depilator IPL

Krótka historia marki Philips

Marka Philips została założona w roku 1891. Jej początkowa działalność skupiała się na produkcji żarówek, a ofertę zaczęto sukcesywnie poszerzać od początku lat 20 XX wieku. To, czy może poszczycić się bez wątpienia ta marka, to pierwsza golarka elektryczna o nazwie Philishave. Kolejnym sukcesem, o którym pewnie niewiele osób wie, było opracowanie kasety magnetofonowej, która została zaprezentowana w roku 1963. Istotne jest to, że w naszym kraju marka pojawiła się już w roku 1922. Tak naprawdę każdy z nas z powodzeniem rozpoznaje logo producenta i tym samym jest w stanie wymienić szeroką gamę urządzeń sygnowanych pod tą nazwą. Philips jest producentem między innymi telewizorów, sprzętu audio, monitorów, odkurzaczy, robotów kuchennych, blenderów czytasz wielu innych. Nie możemy zapomnieć także o tym, że Philips zajmuje się produkcją popularnych ekspresów do kawy, które sprzedają się doskonale.