Serwis Sony

Niewątpliwie serwis, który prowadzimy, zaliczyć należy do punktów naprawczych jednych z najlepszych na terenie całego kraju. Dlatego też wielu klientów z różnych miast i województw bardzo chętnie korzysta z usług, które oferujemy. Nasze prace prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz techników, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje. Bogate zaplecze techniczne, będące w posiadaniu naszego serwisu, gwarantuje wysoką jakość prowadzonych usług i skuteczne radzenie sobie z różnego rodzaju problemami dotyczącymi napraw różnych urządzeń.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego serwisu?

Niewątpliwie nasz serwis wyróżnia się na tle konkurencji. Pierwszym aspektem, który w sposób szczególny przemawia za skorzystaniem z usług naszego serwisu, jest wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto wspomnieliśmy o tym, że posiadamy doskonałe zaplecze technologiczne, które wyposażone jest w najnowsze i niezbędne sprzęty potrzebne do diagnozowania, a także rozwiązywania problemów urządzeń elektrycznych o różnej generacji. Z powodzeniem naprawiamy najnowszy sprzęt elektryczny i elektroniczny, ale także z radością sięgamy do starszych urządzeń, które warto uratować. W naszym serwisie pracują również wysokiej klasy specjaliści, którzy wyróżniają się wysokimi kwalifikacjami, a także bogatym doświadczeniem zdobytym na przestrzeni wielu lat pracy. Oferujemy również bezpłatną diagnozę urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Co więcej, zapewniamy bezpłatny transport sprzętu elektrycznego i elektronicznego zarówno od klienta do naszego serwisu, jak później z serwisu do klienta. Po zdiagnozowaniu zaistniałego problemu, a także zapoznaniu klienta z przebiegiem prowadzonych prac oraz ewentualnymi kosztami dopiero po akceptacji naszych działań, przystępujemy do pracy. Nie prowadzimy żadnych ukrytych czynności, a wszystkie prace wyceniamy realnie. Istotne jest również to, że klient po dokonaniu przez nas wyceny może zrezygnować. Wtedy też odsyłamy na nasz koszt sprzęt do nas dostarczony, a osoba nie ponosi żadnych opłat związanych ani z transportem, ani ze zdiagnozowaniem problemu. Na prowadzonej przez nas naprawy oferujemy 6-miesięczną gwarancję, co sprawności poświadcza wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Dlaczego naprawiamy starszy, uszkodzony sprzęt?

Nie ma takich urządzeń elektryczny, który by się nie psuły. Sprawa dotyczy sprzętów najnowszej generacji, ale także tych, które są już wysłużone i wieloletnie. Wcale nie oznacza jednak to, że starszy sprzęt elektryczny powinniśmy wyrzucać – wręcz przeciwnie. Sprzęt starszej generacji powinniśmy naprawiać. Wychodzimy z założenia, że naprawa urządzeń elektrycznych i jest najlepszą decyzję z możliwych, dlatego też nie należy wyrzucać urządzeń elektrycznych i tym samym nie generować kolejnych elektrośmieci, które negatywnie wpływają na planetę oraz zdrowie człowieka. W naszych działaniach dokładamy wszelkich starań, jak najszybciej zdiagnozować zaistniały problem, a także go rozwiązać. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, możemy wychwycić błędy powstałe na etapie produkcji i sukcesywnie je wyeliminować. Prowadzone przez naprawy bardzo często usprawniają działanie urządzeń, co ma zdecydowanie pozytywny wpływ na ich użytkowanie.

Jaki sprzęt elektroniczny naprawiamy?

w naszej ocenie możemy uznać, że nie ma takiego urządzenia elektronicznego, z którego naprawą byśmy sobie nie poradzili. Bez względu na to czego dotyczy problem z pewnością nasi fachowcy go rozwiążą. Do naszego serwisu trafiają urządzenia różnych marek oraz różnych firm, dlatego też nasze doświadczenie nieustannie się poszerza. Zawsze stajemy na wysokości powierzonego nam zadania i dokładamy wszelkich starań, by w możliwie jak najkrótszym czasie naprawić uszkodzony sprzęt. Gwarancja, którą dajemy na wykonane przez nas usługi, może świadczyć o tym, że jesteśmy pewni pracy, którą wykonujemy.

Serwis Sony z naszym udziałem

Serwis Sony, który prowadzimy, wyróżnia się skrupulatnością działań oraz znajomością marki. Tak naprawdę, doskonale znamy wszystkie sprzęty elektroniczne sygnowane marką Sony i w naszym doświadczeniu naprawialiśmy już chyba wszystkie urządzenia tego producenta. Sprawne oraz fachowe działania naprawcze i serwisowe z naszej strony zawsze są objęte późniejszą gwarancją. Istotne jest także to, że nasze bogate zaplecze techniczne wyposażone jest w niezbędne komponenty, które są wysokiej jakości. Każda naprawa sprzętu elektronicznego jest dla nas zleceniem indywidualnym, dlatego też wszelkie podejmowane przez nas prace są niezwykle dokładne. Śmiało możemy również pochwalić się specjalistami, którzy posiadają ogromne doświadczenie wyniesione z autoryzowanych centrów serwisowych, co z pewnością ma wpływ na świadczoną i jakość usług z naszej strony.

Jak prowadzimy serwis Sony?

Serwis Sony w, które prowadzimy, to miejsce, gdzie specjalizujemy się do różnego rodzaju naprawach urządzeń elektrycznych produkowanych przez tę markę. Wszelkie nasze działania oparte są na wiedzy oraz znajomości tematu, a także przy użyciu tylko i wyłącznie sensownych urządzeń. Z powodzeniem poradzimy sobie z naprawą sprzętu fotograficznego, urządzeń RTV, sprzętu audio, laptopów, smartfonów, telewizyjnych, kamer filmowych, czy innych urządzeń w tej firmy. Niestety zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najnowsze urządzenia po prostu się psują. Dlatego też śledząc na bieżąco najnowsze trendy technologiczne i doskonaląc własne umiejętności, z powodzeniem możemy sobie poradzić z nawet najbardziej wymagającymi naprawami.

Serwis Sony – co powinniśmy wiedzieć?

Niewątpliwie Sony to jeden z gigantów biznesowych, które działa w wielu obszarach. Z pewnością każdy z nas uznaje markę Sony jako jedną z najbardziej rozpoznawalnych w produkcji sprzętu audio oraz wideo do użytku domowego. Warto jednak wiedzieć, że pod marką Sony produkowane jest także sprzęt komputerowy, sprzęt dźwiękowy oraz telewizyjny. Pewnie niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ale Sony to także producent podzespołów elektronicznych, producent napędów CD DVD, BluRay oraz nagrywarek. Warto wiedzieć o tym, że pod tą marką produkowane były także kasety magnetofonowe, kasety video, dyskietki, karty pamięci oraz pendrive.

Serwis Sony i urządzenia, które naprawiamy najczęściej

Telewizor Sony XR-55X90J

Telewizor Sony XR-65X90J

Telewizor Sony KD-65X85J

Telewizor Sony XR-75X90J

Telewizor Sony KE-85XH9096

Aparat Sony DSC-HX99

Aparat Sony Cyber-shot DSC-H300

Aparat Sony Cyber-shot DSC-W810

Aparat Sony DSC-RX0

Aparat Sony Cyber-shot DSC-H400

Historia marki Sony, którą warto znać

Marka Sony jest japońskim producentem elektroniki użytkowej, którą z pewnością każdy z nas rozpoznaje. Pierwszym ważnym wydarzeniem, które związane jest to marką, jest wprowadzenie na rynek w roku 1979 popularnego przenośnego odtwarzacza kasetowego, tak zwanego Walkmana. Niewątpliwie firma Sony znana jest również z popularnej serii konsoli do gier PlayStation. Od 2006 roku firma po przejęciu działu lustrzanek cyfrowych koncernu Konica Minolta, poszerzyła swoją ofertę o nowy obszar działalności, czyli segment cyfrowych aparatów fotograficznych opartych na lustrzankach jednobiegowych. Warto wiedzieć o tym, że konsolę PlayStation przyniosły w filmie Sony ogromny rynkowy sukces. 1 grudnia 2007 roku firma ta wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany telewizor wykonany w technologii OLED. Istotne jest także to, że od wielu lat Sony jest także producentem sprzętu dźwiękowego oraz telewizyjnego przeznaczonego do profesjonalnego użytku. Dlatego też w ofercie tego producenta znajdziemy kamery telewizyjne, reporterskie, kamery studyjny, monitory telewizyjne, telebimy oraz wiele innych. Warto wspomnieć również o tym, że Sony jest także producentem podzespołów elektronicznych oraz nośników danych. Ciekawostką jest tak że to, że w styczniu 2022 roku podczas targów ces 2020 Sony przedstawiło pierwszy w historii przedsiębiorstwa samochód osobowy.