Naprawa telewizorów, serwis RTV

Naprawa telewizorów, serwis RTV

Oferujemy usługi w zakresie serwisu RTV. Naprawiamy praktycznie wszystkie urządzenia elektroniczne stosowane w gospodarstwie domowym.

Naprawiamy telewizory wszystkich producentów. Wprawdzie nie będziemy w stanie poradzić zbyt wiele w przypadku rozbicia matrycy (brak podzespołów), natomiast pomożemy w niemal innym przypadku niesprawności telewizora. Posiadamy ogromne doświadczenie w naprawie telewizorów – zarówno tych najnowocześniejszych, jak również starszych. Jesteśmy biegli w zakresie elektroniki, doskonale poruszamy się po schematach ideowych, posługujemy się profesjonalną aparaturą pomiarową, dysponujemy wysokiej klasy sprzętem lutowniczym. 

Przyjmujemy przesyłki z całej Polski i całego świata. Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Wyceny naszych napraw to zawsze poszukiwanie dobrego kompromisu z klientem. Dążymy do tego, aby cena naprawy była opłacalna do obydwu stron, jednocześnie dążymy do wykrycia przyczyn usterki i wyeliminowania ich w taki sposób, aby usterka nie powróciła.

 

 

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu telewizory były prawdziwym rarytasem. Aktualnie ciężko sobie wyobrazić bez nich życia. Ten sprzęt gości nie ma w każdym gospodarstwie domowym. Oczywiście współczesne modele telewizorów oferuję szereg przydatnych funkcji oraz udogodnień. Tak naprawdę Smart TV do złudzenia przypomina nam komputer z dedykowanym systemem operacyjnym.