Serwis oświetlenia scenicznego

Lasery, stroboskopy,sterowniki dmx, reflektory wszelkiego typu sceniczne, maszyny do dymu jeszcze w bonusie

Serwis oświetlenia scenicznego

Jako doświadczony i wieloletni serwis działający na terenie całej Polski oraz przyjmujący do naprawy sprzęty klientów zagranicznych, radzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi awariami różnych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Dbamy o to, by przywracać nawet w wieloletnim urządzenia ich dawny blask, doskonałą jakość oraz sprawność w działaniu. Naszym atutem jest to, że staramy działać się możliwie szybko, przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Niewątpliwie na rynku wyróżnia nas to, że w naszej działalności skupiamy specjalistów w różnych dziedzinach, którzy wyróżniają się nie tylko profesjonalizmem, ale prawdziwą pasją działania. Oznacza to więc, że niezależnie od tego, w jakim stanie jest uszkodzony sprzęt, będziecie mieli pewność, że w naszym serwisie zajmą się nim prawdziwi fachowcy.

Jak wygląda napraw serwis oświetlenia scenicznego w naszym wykonaniu?

Zarówno oświetlenie sceniczne, jak i różnego rodzaju sprzęt estradowy, czy po prostu szeroko rozumiany sprzęt sceniczne, narażone są na różne warunki pracy. Mówimy tutaj o ruchomych głowicach, oświetlaczach liniowych czy reflektorach punktowych, które niejednokrotnie bywają narażone na wilgoć, pył oraz kurz, czy także inne zanieczyszczenia, które negatywnie wpływają na mechanizmy tych sprzętów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pracująca wentylatory poszczególnych urządzeń zasysa ją niejednokrotnie konfetti, których nie brakuje nam różnego rodzaju imprezach. Wszystkie tego typu działania negatywnie wpływają na urządzenia, o czym już wspomnieliśmy. Niejednokrotnie może to doprowadzić do tego, że sprzęt sceniczny przestanie działać lub straci swoją dotychczasową sprawność. Oczywiście mówimy tutaj np. o zacinaniu się poszczególnych urządzeń, pewnych poważniejszych usterka, czy nawet całkowitym zepsuciu sprzętu. Aby temu zaradzić, warto zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnego serwisu zajmującego się poszczególnymi urządzeniami. Pamiętajmy, że nie każdy serwis elektroniczny poradzi sobie z tak zaawansowane mi urządzeniami, jak sprzęt sceniczne. Dlatego też współpracując z nami, będziecie mieli pewność, że korzystacie z usług najwyższej jakości. Wspomnieliśmy już o tym, że w naszym serwisie pracują specjaliści w każdej dziedzinie. Powierzając nam uszkodzony sprzęt estradowy i sceniczny możecie liczyć na pełen profesjonalizm. Oświetlenie sceniczne wymaga działań w pełni świadomych i efektownych, na co możecie liczyć w naszym wykonaniu.

Oczywiście realizowane przez nas naprawy są na najwyższym poziomie. Posiadamy dostęp do Najwyższej jakości części zamiennych i oryginalnych podzespołów zarówno rozpoznawalny, jak i mniej znanych producentów. Dzięki temu bez względu na rodzaj awarii jesteśmy w stanie rozwiązać zarówno większe, jak i mniejszy problem. Zanim jednak przystąpimy do działania, dokonujemy dokładnej analizy usterki i przeglądu całego urządzenia.

Dlaczego warto nam zaufać i z nami współpracować?

Jako doświadczony zespół fachowców dokładnie realizujemy powierzone nam zadania. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy zarówno do większych problemów w przypadku różnego rodzaju urządzeń, jak i mniejszych usterek. Bez znaczenia jest również dla nas wiek naprawionego urządzenia, gdyż doskonale radzimy sobie ze sprzętami wieloletnimi, jak również najnowszymi. Doświadczenie zdobywane przez lata oraz ogrom wiedzy, którą nieustannie poszerzają nasi fachowcy, sprawiają, że praktycznie każdy problem możemy rozwiązać możliwie jak najszybciej. 

Dokładnie zajmujemy się czyszczeniem ruchomych głowic w poszczególnych urządzenia, wytwornicy dymu, czy także czyścimy optykę. Oczywiście są to ogólne działania, ale również z bardziej zaawansowanymi usterkami bez problemu sobie poradzimy.

Na samym początku przystępujemy do dokładnej diagnozy poszczególnej usterki. Na tym etapie również klient może zrezygnować ze współpracy z nami i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Diagnoza jest całkowicie darmowe. Dodatkowo również mamy świadomość wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na wszelkie naprawy i działania serwisowe udzielamy konkretnej gwarancji.