Serwis laptopów

Serwis laptopów

Naprawiamy laptopy wszystkich producentów. Podejmujemy się m. in. napraw bardzo trudnych, złożonych, wymagających specjalistycznej wiedzy oraz wysokich umiejętności, jak również głębokiej znajomości elektroniki, umiejętności czytania schematów ideowych. Jesteśmy w stanie naprawić płytę główną, dokonać wymiany układu BGA, naprawić laptopa po zalaniu.

 

Przyjmujemy przesyłki z całej Polski i całego świata. Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Wykonujemy również inne czynności serwisowe takie jak – konserwację i czyszczenie laptopa, czyszczenie układu chłodzenia, wymianę pasty termoprzewodzącej, naprawę złącza zasilania, wymianę  matrycy. Załatwiamy podzespoły do wszystkich modeli laptopów.

Nawet w bardzo trudnych przypadkach jesteśmy w stanie pomóc, jesteśmy w stanie dać nowe życie Twojemu laptopowi. Wszystkie nasze naprawy objęte są 6-miesięczną gwarancją.

Przeprowadziliśmy z sukcesem dosłownie tysiące napraw – w tym również takich, których nie podejmowały się inne serwisy, cechujących się bardzo wysokim poziomem trudności. Nasi technicy są biegli w technikach lutowania pod mikroskopem stereoskopowym.