Serwis i naprawa konsol retro

serwis konsol retro

Mimo tego, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze generacje konsol do gier, ciągle jeszcze mnóstwo właścicieli korzysta ze starszych sprzętów. Oczywiście znajdziemy wiele kultowych nazw wśród rozpoznawalnych producentów konsol do gier. Dopóki urządzenia te działają poprawnie, nie ma żadnego problemu. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy zaczynają one szwankować. Jako doświadczeni serwisanci różnego rodzaju urządzeń elektrycznych i elektronicznych zawsze stoimy po stronie rozwiązań, które oferują wszelkie naprawy. Bez znaczenia jest dla nas, iluletni sprzęt naprawiamy. W naszym wykonaniu serwis sprzętu retro to działania dokładne i solidne.

Sprzęt retro, który warto naprawiać

Wspomnieliśmy już o tym, że zajmujemy się naprawą wszystkich konsol do gier. Bez problemu wymieniamy układy BGA w konsolach nowszej generacji, ale także z powodzeniem Radzimy sobie ze starszymi konsolami, których początki sięgają lat 70. czy 80. doskonale są nam znane konsole stacjonarne oraz handheldy Nintendo, Sega, Atari, Amiga, Mattel, Sony, Microsoft czy nawet komputerów typu PC. Oznacza to więc, że nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę z tego zakresu oraz również bogate doświadczenie, dzięki czemu z powodzeniem możemy poradzić sobie z najtrudniejszymi usterkami.

Serwis konsol do gier

Na rynku znajdziemy mnóstwo rozpoznawalnych producentów oraz kultowych serii konsol do gier nowszej generacji. Jednak właściciele starszych rozwiązań z pewnością doceniają te kultowe urządzenia, aktualnie na rynku bywają trudno dostępne. Pasjonaci z całą pewnością doskonale dbają o swoje sprzęty i dokładają wszelkich starań, aby dokładnie je serwisować, czyścić, a także sprawdzać ich sprawność. Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie wszystkie czynności wykonać w domu, dlatego też jako profesjonalny serwis do konsol oferujemy kompleksowe usługi z różnego rodzaju zakresu prowadzonych prac.

Bez względu na to, jak jest rodzaj usterki, my chętnie podejmiemy się działań naprawczych.

Jak pracujemy?

Serwis sprzętu w naszym wykonaniu dotyczy różnorodnych urządzeń, ale szczególną wagę przywiązujemy do konsol do gier. Sprzęty te zasługują na szczególną troskę i z należytym szacunkiem podchodzimy do powierzonych nam zadań. Staramy się, aby prowadzone przez nas działania były wykonywane możliwie szybko. Mimo tego, że nasza siedziba mieści się w Warszawie, dokładamy wszelkich starań, aby Sapełniać oczekiwania klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Zanim jednak podejmiemy się napraw, wykonujemy bezpłatną diagnozę. Na tym etapie jesteśmy w stanie poznać dokładnie przyczyną usterki, dzięki czemu będziemy mogli dążyć do jej całkowitego usunięcia, ale również możemy klientowi zaprezentować kosztorys proponowanych napraw. Istotne jest to, że w tym momencie możliwe jest zrezygnowanie z naszych usług, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Należy również podkreślić, że na świadczone usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

Jakie problemy możemy rozwiązać?

Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie podejmują się naprawy każdej usterki. Dlatego też możemy rozwiązać praktycznie każdy problem. Bez problemu radzimy sobie z wymianą układów BGA czy innymi usterkami mechanicznymi, przepięciami i spięciami w instalacji elektrycznej i tak dalej. Dzięki ogromnej wiedzy możemy odpowiednio zdiagnozować usterkę szczególnie w sprzętach retro, które są urządzeniami bardziej wymagającymi. Starsze urządzenia takie jak kultowe Sega Dreamcast, Saturn, MegaDrive, Master System, WonderSwan, Neo Geo, Videoton, Mattel i tak dalej, są nam doskonale znane, dlatego też możemy poradzić sobie z naprawą napędu, slotów na kartridże, rozwiązać awarię uszkodzenia elektroniki i tak dalej. Po dokonaniu naprawy dokładamy wszelkich starań, aby naprawiane przez nas urządzenia przeszły wszystkie niezbędne testy.