Serwis Dyson

Usługi naprawcze, które świadczymy dla urządzeń elektrycznych i elektronicznych są najwyższej jakości. Poświadcza to zainteresowanie klientów nie tylko z Warszawy, miejsca, gdzie mieści się nasza siedziba, ale również osób z całej Polski, które posiadają uszkodzone sprzęty elektroniczne. Śmiało możemy powiedzieć, że tak naprawdę zajmujemy się naprawą oraz renowację wszystkich urządzeń elektrycznych i elektronicznych, bez względu na ich wiek. Radzimy sobie ze sprzętami najnowszymi, jak i tymi starszej generacji. To, czym bez wątpienia możemy się pochwalić do bogate zaplecze techniczne oraz doświadczony zespół specjalistów, co z pewnością przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Co wyróżnia nasz serwis na tle konkurencji?

Wspomnieliśmy już o tym, że posiadamy doskonałe zaplecze techniczne i technologiczne, a także warsztat wyposażony w najnowsze i niezbędne sprzęty potrzebne do diagnozowania i rozwiązywania problemów, dotyczących różnego rodzaju urządzeń elektronicznych na uwagę zasługuje także fakt, że w naszym zespole pracują w wysokiej klasy specjaliści, którzy wyróżniają się ogromnym doświadczeniem, zdobytymi kwalifikacjami, a także niezbędną wiedzą z zakresu elektroniki oraz elektryki.

Niewątpliwe naszym atutem jest także bezpłatna diagnoza wszystkich sprzętów elektrycznych i elektronicznych, którą świadczymy i jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac. Istotny jest także to, że klienci mogą na tym etapie zrezygnować ze współpracy z nimi, a co więcej, nie poniosą oni żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy także bezpłatny transport urządzenia od klienta do serwisu, a także z serwisu do klienta, nawet w chwili, gdy nie podejmujemy się naprawienia uszkodzonego sprzętu, czyli wtedy, kiedy klient po bezpłatnej diagnozie zrezygnuje ze współpracy z nami. Na uwagę zasługuje także fakt, że na wykonaną przez nas pracę dajemy okres gwarancyjny 6 miesięcy.

Jak pracujemy w naszym serwisie?

Bez względu na to, jaki sprzęt elektryczny i elektroniczny naprawiamy, zawsze dokładamy wszelkich starań, by nadać mu drugie życie. Dotyczy to urządzenie najnowsze, jak i starszej generacji. Uznajemy, że naprawa uszkodzonych sprzętów elektrycznych i elektronicznych jest najlepszym rozwiązaniem z możliwych. Dlatego też usilnie walczymy z plagą elektrośmieci, która zalewa naszą planetę i jest tym samym szkodliwa zarówno dla niej, jak i dla człowieka. Wszystkie działania przez nas prowadzone są w ten sposób, by dostarczany do nas uszkodzone sprzęty zostały naprawione, a tym samym usprawniony. Nasze bogate doświadczenie i warsztat technologiczny, który posiadamy, w zdecydowanej większości przypadków pozwala na wykrycie oraz wyeliminowanie ewentualnych błędów fabrycznych w konkretnych urządzeniach.

Co naprawiamy?

Jak już wspomnieliśmy, doskonale na zimę sobie z naprawą różnego rodzaju sprzętów elektronicznych – zarówno starszych jak i młodszych, ale również większych, jak i mniejszych. Tak naprawdę, doświadczenie oraz wiedza, którą zgromadziliśmy przez lata pracy oraz ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam na naprawę urządzeń wszystkich marek. Posiadamy dostęp do oryginalnych komponentów oraz części zamiennych, dlatego też naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych w naszym serwisie przebiega niezwykle sprawnie.

Serwis Dyson w naszym wykonaniu

Niewątpliwie marka Dyson uznawana jest za wiodącego przedstawiciela artykułów gospodarstwa domowego. To brytyjskie przedsiębiorstwo oferuje nam całe mnóstwo wysokiej jakości urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Specjalizujemy się w serwisowaniu odkurzaczy bezworkowych a także robotów sprzątających. Z powodzeniem poradzimy sobie także z wentylatorami oraz oczyszczaczami powietrza, a nawet suszarkami i różnymi rodzaju urządzeniami do pielęgnacji włosów. Markę Dyson ogromnie cenimy pod względem konstrukcyjnym, jednak podobnie jak wiele innych urządzeń codziennego użytku, także również ta produkty psują się i ulegają wyeksploatowaniu. Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogate zaplecze technologiczne, doskonale radzimy sobie z różnego rodzaju usterkami oraz dysponujemy także częściami zamiennymi. Dokładamy wszelkich starań, by maksymalnie najkrótszym czasie dokonać napraw na najwyższym poziomie. Nasi technicy doskonale są zorientowani w najnowszych technologiach, dlatego też z powodzeniem radzą sobie z każdym rodzajem usterki. Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, dlatego też skrupulatnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia. Gwarantowana przez nas gwarancja na świadczone usługi naprawcze może być odzwierciedleniem pewności prowadzonych przez nas działań oraz ich solidności.

Serwis Dyson – co najczęściej się psuje?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż do naszego serwisu trafiają różnego rodzaju urządzenia elektryczne, jak i elektroniczne. Zaznaczyć należy, że urządzenia marki Dyson są wysokiej klasy i ich produkcja odbywa się przy użyciu wielu autorskich technologii oraz systemów. Dlatego też niezwykle istotne jest to, by w razie jakiejkolwiek awarii tego sprzętu skorzystać z pomocy profesjonalistów i osób doskonale zorientowanych w temacie. Jest to o tyle istotne, gdyż powierzenie uszkodzonego urządzenia marki Dyson osobom niekompetentnym i niedoświadczony w tym temacie, może skutkować jeszcze gorszymi efektami, niż problemy, które powstały w wyniku awarii.

Jakie urządzenia marki Dyson pojawiają się najczęściej w naszym serwisie?

Suszarki do rąk: Dyson Airblade Wash+Dry, Dyson Airblade 9kJ, Dyson Airblade V, Dyson Airblade dB.

Suszarki/prostownice/lokówki - Dyson Supersonic, Dyson Corrale, Styler Dyson Airwrap.

Nawilżacze/oczyszczacze: Dyson Pure Cool TP04, DYSON Pure Hot + Cool HP04, Dyson Pure Cool Me, Dyson Pure Cool Link TP02, Dyson Cool AM07, Dyson Pure Humidify+Cool, Dyson Humidifier.

Roboty sprzątające: Dyson 360 Eye, Dyson 360 Heurist.

Odkurzacze: Dyson DC65, Dyson Small Ball, Dyson DC75, Dyson Light Ball (UP22), Dyson DC63, Dyson Cinetic Big Ball, Dyson Big Ball (CY23), Dyson Cinetic Big Ball 2, Dyson Big Ball 2, Dyson DC72, Dyson V6, Dyson V7, Dyson V8, Dyson V8 Carbon Fiber, Dyson V10, Dyson V11, Dyson DC41, Dyson DC40, Dyson DC50, Dyson DC51, Dyson DC54, Dyson DC55, Dyson DC58, Dyson DC59, Dyson DC24, Dyson DC07, Dyson DC14, Dyson DC15, Dyson DC17, Dyson DC18, Dyson DC24, Dyson DC25, Dyson DC27, Dyson DC28, Dyson DC33, Dyson DC42, Dyson DC43, Dyson DC08, Dyson DC05, Dyson DC08T, Dyson DC11, Dyson DC12, Dyson DC12plus, Dyson DC19, Dyson DC19 T2, Dyson DC20, Dyson DC21,Dyson DC22, Dyson DC23, Dyson DC23 T2, Dyson DC26, Dyson DC29, Dyson DC32, Dyson DC36, Dyson DC37, Dyson DC38, Dyson DC39, Dyson DC46, Dyson DC47, Dyson DC48, Dyson DC49, Dyson DC52, Dyson DC53, Dyson DC54, Dyson DC30, Dyson DC31, Dyson DC34, Dyson DC35, Dyson DC44, Dyson DC45, Dyson DC56, Dyson DC57, Dyson DC58, Dyson DC59, Dyson DC61, Dyson DC62.

Co warto wiedzieć o marce Dyson?

Dyson jest to brytyjski producent odkurzaczy, suszarek oraz innych urządzeń AGD. Firma ta została założona w lipcu 1991 roku, a nazwa jej pochodzi od założyciele, Jamesa Dysona. Istotne jest to, że ten brytyjski inżynier i projektant w roku 1985 sprzedał licencję na wykorzystanie projektu jego bezworkowego odkurzacza japońskiej firmie. Dzięki temu miał on pieniądze na rozpoczęcie własnej działalności. Zaznaczyć należy, że projekt odkurzacza bez worka na zbierany gór powstał niedługo po tym, jak w roku 1974 odkurzacz domowy Jamesa Dysona zepsuł się i nie wchłaniał zanieczyszczeń. Wtedy też inżynier postanowił zaprojektować urządzenie, które będzie pozbawione tego feralnego elementu. I tak powstał pierwszy produkt firmy Dyson DA 001, który trafił do sprzedaży w 1993 roku. Jak wiemy, markę Dyson kojarzymy nie tylko z odkurzaczami, ale również z pewnością każdy z nas może wymienić drobne AGD tej firmy. 

Ciekawostka może być to, że we wrześniu 2017 roku Dyson ogłosił plan opracowanie pierwszego w historii samochodu osobowego elektrycznego. Pojazd ten miał być gotowy w roku 2021, a zaangażowanych w niego było około 400 inżynierów. Niestety jednak inżynier nie porzucił całkowicie pracy i wycofał się z dalszych projektów w listopadzie 2019 roku.